cvav

 

NA ŽIŽKOVĚ LÉTO NIKDY NEKONČÍ !

Až budete procházet Cimburkovou ulicí, nezapomeňte se zastavit v nově zrekonstruovaném koktejlovém TIKI TAKY baru s nezapomenutelnou atmosférou. Po vstupu se nevlídné mrazivé ulice podzimního Žižkova změní v hřejivou havajskou pláž. Vizuální zážitek originálních naturalisticko-abstraktních maleb se kloubí s výtečnou chutí originálních tropických koktejlů. Jste obklopeni výzdobou, která nemá v Praze
obdoby. Prostředí dotváří stylové osvětlení, vždy vstřícná obsluha a pravá plážová hudba. Styl Tiki pochází ze Spojených států. První restaurace v hawaizsko-polynézském stylu byla otevřena již v roce 1937 v Kalifornii. Její vlastník, Don The Beachcomber, byl prvním, kdo představil mixováni rumu s ochucenými sirupy a považuje se za zakladatele míchání tropických koktejlů typu Zombie a Scorpion. Ty jsou samozřejmě k nalezeni i na skvostném nápojovém lístku tohoto malého pokladu mezi Žižkovskými bary. A nejen to.

TIKI TAKY se pyšní originálními modifikacemi těch nejtypičtějších tropických koktejlů designovaných top českými barmany. Vlajkovou lodí je Wall Street Zombie, který nikdy nikoho nenechá na pochybách, jak tenká je hranice mezi blahosklonností a blahobytem. Lehman`s Leverage je určen pro každého, kdo se nebojí pokušení toho nejsilnějšího možného. Musí si ale dát sakra pozor, aby neskončil jak investiční banka Lehman Brothers pod tíhou vlastní nezničitelnosti. A konečně Bail out koktejl s ostrou dávkou křenu pro ty, kdo se za každou cenu potřebují dostat na nohy. Nenechte si ujít příležitost zažít tropické léto s osvěžujícími drinky v baru TIKI TAKY.